Uganda

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Uganda

Īpašums pārdošanai Ugandā

Uganda ir valsts Āfrikas iekšienē. Tā robežojas ar ziemeļiem ar Dienvidsudānu, uz austrumiem ar Keniju, uz dienvidiem ar Tanzāniju un Ruandu un uz rietumiem ar Kongo Demokrātisko Republiku, un tai nav piekļuves jūrai.

Tās kapitāls ir Kampala, viena no nozīmīgākajām Viktorijas ezera apkārtnes pilsētām. Ja jūs esat ieinteresēts iegādāties īpašumu pārdošanai Ugandā, lai gan galvaspilsēta vēl nav tūristu galamērķis, tā ir interesanta vieta, kas piedāvā dažādas nekustamā īpašuma iespējas.

Ja jūs plānojat ierasties Ugandā, un jūs esat ieinteresēts ieguldīt īpašumu pārdošanai Ugandā, tā ir samērā droša valsts, un jo īpaši Kampala ir viena no pilsētām ar mazākām problēmām Austrumāfrikā.

Viena no interesantākajām vietām, ko meklēt Kampalā, ir tuvu Makereres universitātes pilsētai, kas ir viena no prestižākajām universitātēm Centrālajā un Austrumāfrikā.

Ugandas nekustamā īpašuma tirgus ir stabilāks un mazāk svārstīgs nekā pirms diviem gadiem.

Pēdējos desmit gados Ugandas nekustamo īpašumu sektors ir ievērojami pieaudzis, un Ugandā pārdoto īpašumu vidū ir daudz dzīvojamo māju, tirdzniecības telpu un biroju, jo īpaši Kampalas rajonā.

Labvēlīgā vide, kas radīta valstī, ir piesaistījusi ārzemniekus iegādāties īpašumu pārdošanai Ugandā un apmesties valstī.

 Papildus kapitālam Kampala, mēs varam norādīt citas interesantas vietas, kur meklējat īpašumu pārdošanai Ugandā. Tie ietver Jinja, Mbale, Mbarara, Gulu un Fort Port rietumos, kur dzīves dārdzība ir daudz zemāka nekā Kampalā.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

3,63 akriem Kivangā netālu no Namanves industriālā biznesa parka Atrašanās vieta: Kiwanga pilsēta, Seeta-Mukono rajons Zemes platība 3,63 akriem ar ...
Cod. 41474

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Uganda, Kampala, Kitabazi, Kangulumira, Kitabazi, Kangulumira

107,816.71EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

60702 m²
15 akru lauksaimniecības zemes Kitabazi ciemā, Ntenjeru Kangulumira pilsētā, Kayunga rajonā Atrašanās vieta: Kitabazi ciems Ntenjeru apgabals, Kangul...
Cod. 26605

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Uganda, Kampala, Masindi Town, 16 km outside Masindi Town, District Masindi

9,220,194.90EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

59988981 m²
Kultūras, kas līdz šim ar 100% izdošanās līmeni audzēti ir kukurūza, saulespuķes, cukurniedres un jatropha kokus to eļļas.
Cod. 19833

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Uganda, Lake Kyoga, Nakasongola, Nakasongola, at Lake Kyoga

2,000,829.36EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

5 m²
5 kvadrātjūdzes zemes ir pārdošanā Ugandā (Centra reģions). Zeme ir piemērota jebkuram lauksaimniecības aktivitātēm. Tā ir zemes titulu. Zeme robežoja...
Cod. 19832

PARDOŠANA Ferma, Uganda, Lake Kyoga, Nakasongola, Nakasongola, at Lake Kyoga

270,635.26EUR
PARDOŠANA
Ferma

4000 m²
1000 hektāru zemes ir pārdošanā Ugandā, centrālajā daļā, Ugandas Nakasongola. Zeme robežojas ezers Kyoga, piemērots audzēšanai (lauksaimniecība un lie...
Cod. 19733

PARDOŠANA Lauku māja, Uganda, Kampala, Ntinda, Ntinda (Buye) Kigowa

404,312.67EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

200 m²
Kampala, NTINDA. Īpašumu uz 0,7 akriem dārzu. Galvenais dzīvojamā ēka ar četrām guļamistabām, 2 vannas, plus otrajā, neatkarīga vienība, divas istabas...
Cod. 19375

PARDOŠANA Lauku māja, Uganda, Kampala, Kampala, Ntinda (Buye) Kigowa

404,312.67EUR
PARDOŠANA
Lauku māja

2800 m²
NTINDA (Buye) par 0,7 akriem dārzu, četras guļamistabas, divas vannas, liela virtuve, ēdamzāle, viesistaba, BOYS Ceturtdaļas, labierīcības.
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB